• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів (кейтеринг)

Завершена

1 999 712.00 UAH без ПДВ
Номер: afb112bb8d2d48f2a6f48d0889fd3b74
Внутрішній номер закупівлі: 30249903
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-003043-a   
Замовник: Бориспільський ліцей імені Костянтина Могилка Бориспільської міської ради Київської області
Контактна особа: Іваницька Аліна Геннадіївна +380989025645 a.g.ivanytska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 999 712.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів (кейтеринг)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 17600 комплект
Період постачання до 31.10.2026
Місце постачання 08301, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Володимира Момота, 16А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЕСТ-КЕЙТЕРИНГ"
Ціна пропозиції 1 999 712.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:31
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1edc1527b587481aa408067ddb24278f
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-003043-a-a1
Постачальник: ТОВ "БЕСТ-КЕЙТЕРИНГ"
Номер договору: 54
Сума договору: 1 999 712.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Службова записка.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
протокол 14.pdf
pdf
КБВ БЕСТ КЕЙТЕРІНГ .pdf