-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
цифровий мікроскоп
Оголошено тендер
17 920.00
UAH
Номер:
d42ad7ce7b334505b0ce19dd4a4108f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-006464-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082791
-
Адреса:
42034, Україна, Сумська область, село Хмелів, вул. Роменська, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082791
-
Адреса:
42034, Україна, Сумська область, село Хмелів, вул. Роменська, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
17 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
цифровий мікроскоп
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38510000-3 Мікроскопи
Дата опублікування:
31.07.2026 13:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмелівська
Сума16 128.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмелівська
Сума1 792.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-270526-0DC68A15
Назва проєкту:
Створення освітнього простору у межах реформи « Нова українська школа» в Смілівському ліцеї-закладі середньої освіти І-ІІІ ступенів ї імені Феодосія Сахна Хмелівської територіальної громади.
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-270526-0DC68A15