-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Балон 40 л- ID: UA-2026-09-03-011317-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284704
Комунальне некомерційне підприємство "Олевська центральна лікарня" Олевської міської ради ЄДРПОУ: 01991872ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проведення профвимірювання в електорустановках- ID: UA-2026-09-03-011299-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284701
ДК 021:2015: 50532400-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електророзподільного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
перчатки- ID: UA-2026-09-03-011329-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284700
ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари для прибирання- ID: UA-2026-09-03-011300-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284697
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (налив))- ID: UA-2026-09-03-011308-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284684
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго" ЄДРПОУ: 22927045ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 20.09.26 21:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту пасажирського ліфта, встановленого в житловому будинку за адре...×-
Послуги з поточного ремонту пасажирського ліфта, встановленого в житловому будинку за адресою: вул. Макіївська,7 (п.6, Рег.23213 ) в Оболонському районі м. Києва, код ДК 021:2015 – 50710000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель.
- ID: UA-2026-09-03-011303-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284680
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39611267ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
верхній редуктор,карбюратор,котушка для бензокоси- ID: UA-2026-09-03-011298-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284679
Відділ освіти, молоді та спорту Роздорської селищної ради ЄДРПОУ: 41490501ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна, Дріт в’язальний, код за ДК021-2015: 44330000-2 «Будівельні прути, стриж...×-
Труба профільна, Дріт в’язальний, код за ДК021-2015: 44330000-2 «Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі»
- ID: UA-2026-09-03-011213-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284677
А5025 ЄДРПОУ: 26640381ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі (Будівельні матеріали для проведення ремонтних ро...×-
ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі (Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (саморіз,кутник)
- ID: UA-2026-09-03-011283-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284676
Опорний комунальний заклад "Гімназія №9 Козятинської міської ради Вінницької області" ЄДРПОУ: 34377349ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-03-011293-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284675
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція рослинництва, у тому числі тепличного (Хризантеми)- ID: UA-2026-09-03-011290-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284674
Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради ЄДРПОУ: 44005673ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал реєстр.інструкт.з охорон.праці, нещасних випадків, аварій, журнал обліку професійни...×-
Журнал реєстр.інструкт.з охорон.праці, нещасних випадків, аварій, журнал обліку професійних захворювань
- ID: UA-2026-09-03-011286-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284673
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-03-011295-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284672
ВОЛОДИМИРСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) №2 КАЗКА ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21755725ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання.
- ID: UA-2026-09-03-011287-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284671
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 38701511ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар для підготовки до опалювального сезону- ID: UA-2026-09-03-011288-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284669
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01994497ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -