-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
цифровий мікроскоп
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-005617-a
Торги не відбулися
14 933.33
UAH без ПДВ
Номер:
cdaa85042a50407c8ff6deccfca27ffa
Внутрішній номер закупівлі:
29963626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-005617-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082791
-
Адреса:
42034, Україна, Сумська область, село Хмелів, вул. Роменська, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юсов Олександр Петрович 380973291609 bux.vohmeliv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38510000-3 МікроскопиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 933.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 14:08 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 14:08 - 08.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 14:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 933.33 цифровий мікроскоп