-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт 4-поверху поліклініки літера А-8, приміщення 246- 259, на пр.Червоної Калини 68 в м.Львові
Оголошено тендер
5 628 652.00
UAH
Номер:
a208cda219d5459a9b0607866c1cd4bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-22-013894-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23970286
-
Адреса:
79012, Україна, Львівська область, Львів, пр. Червоної калини, 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23970286
-
Адреса:
79012, Україна, Львівська область, Львів, пр. Червоної калини, 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 628 652.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт 4-поверху поліклініки літера А-8, приміщення 246- 259, на пр.Червоної Калини 68 в м.Львові
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.04.2026 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описспівфінансування: 3000000 грн - кошти місцевого бюджету, 2 628 652 грн - кошти НСЗУ
Сума5 628 652.00 UAH