-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт 4-поверху поліклініки літера А-8, приміщення 246- 259, на пр.Червоної Калини 68 в м.Львові
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-012435-a
Завершена
5 628 652.00
UAH з ПДВ
Номер:
abcba270526e40dd829b8befd0c55d0b
Внутрішній номер закупівлі:
28995794
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-012435-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА М. ЛЬВОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23970286
-
Адреса:
79012, Україна, Львівська область, Львів, пр. Червоної калини, 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попович Віра Степанівна +380322230241 4kmp_uoz_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 628 652.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 15:40 - 29.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2026 15:40 - 02.05.2026 01:00
Аукціон:
з 04.05.2026 15:05
Період кваліфікації:
02.05.2026 01:00 - 18.05.2026 18:25
Період завантаження договору:
24.05.2026 00:00 - 03.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 628 652.00 Поточний ремонт 4-поверху поліклініки літера А-8, приміщення 246- 259, на пр.Червоної Калини 68 в м.Львові