-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
90510000-5 "Утилізація/ видалення сміття та поводження зі сміттям» (Послуги з вивезен...×-
90510000-5 "Утилізація/ видалення сміття та поводження зі сміттям» (Послуги з вивезення негабаритних/будівельних відходів)
- ID: UA-2026-09-02-010312-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269088
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж інформаційних технологій та поліграфії" ЄДРПОУ: 02544537ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
надання послуг у навчанні за загальною професійною (сертифікованою) програмою підвищення к...×-
надання послуг у навчанні за загальною професійною (сертифікованою) програмою підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади держаної служби категорії ‘’Б’’, “В’’ (не рідше одного разу на 3 роки) (200 чол.)
- ID: UA-2026-09-02-010313-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269087
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 21318350ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання ПММ, запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту.- ID: UA-2026-09-02-010314-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269086
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 44522200-7 КлючіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профтруба- ID: UA-2026-09-02-010309-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269079
КП "Деражнянська ЖЕК №1" ЄДРПОУ: 36896671ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарункові набори- ID: UA-2026-09-02-010311-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269078
Чернівецька селищна рада ЄДРПОУ: 04326856ДК 021:2015: 15897300-5 Продуктові набориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2026-09-02-010297-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269076
Дубрівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344446ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Київська в с. Дударків Бориспільського район...×-
Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Київська в с. Дударків Бориспільського району Київської області
- ID: UA-2026-09-02-010300-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269074
Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради ЄДРПОУ: 43946694ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти- ID: UA-2026-09-02-010296-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269073
Мале комунальне підприємство "Комунальник" ЄДРПОУ: 31273711ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби по догляду за малюками- ID: UA-2026-09-02-010305-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269068
Кривоозерська селищна рада ЄДРПОУ: 04375458ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лот 1 Дизельне паливо ДП-л-Євро5, лот 3 Бензин А-95-Євро5- ID: UA-2026-09-02-010295-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269066
Відділ освіти,молоді,спорту і культури Софіївської сільської ради ЄДРПОУ: 43713356ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектування та будівництво об’єкту «Реконструкція магістрального водоводу м. Біла Церква...×-
Проектування та будівництво об’єкту «Реконструкція магістрального водоводу м. Біла Церква – м. Умань для забезпечення питною водою м. Умань в Черкаській області» (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-02-010288-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269064
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст.- ID: UA-2026-09-02-010287-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269060
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні стенди з інформацією про пам'ятки заповідника (код ДК 021:2015: 39290000...×-
Інформаційні стенди з інформацією про пам'ятки заповідника (код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна)
- ID: UA-2026-09-02-010286-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269058
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:20...×-
Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Реагент: Рістоцетин 0,5 мл. - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 56091 - Аналіз агрегації тромбоцитів IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз / W0103020401 РЕАКТИВИ ДЛЯ АГРЕГАЦІЇ; Мішалки для реагентних кювет №312 - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56091 - Аналіз агрегації тромбоцитів IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз / W0103020401 РЕАКТИВИ ДЛЯ АГРЕГАЦІЇ; Реагентні кювети 312, 450мкл - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56091 - Аналіз агрегації тромбоцитів IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз / W0103020401 РЕАКТИВИ ДЛЯ АГРЕГАЦІЇ))
- ID: UA-2026-09-02-010282-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269056
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 51610000-1 Послуги зі встановлення комп’ютерної техніки та обладнання для обро...×-
ДК 021:2015 51610000-1 Послуги зі встановлення комп’ютерної техніки та обладнання для обробки інформації
- ID: UA-2026-09-02-010281-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269053
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 51610000-1 Послуги зі встановлення комп’ютерної техніки та обладнання для обробки інформаціїЗавершена -