• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Проектування та будівництво об’єкту «Реконструкція магістрального водоводу м. Біла Церква – м. Умань для забезпечення питною водою м. Умань в Черкаській області» (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Завершена

9 025 159 314.00 UAH з ПДВ
Номер: 31b713192c394ae2976d823df9dcd56f
Внутрішній номер закупівлі: 30269064
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-010288-a   
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області
Контактна особа: Клейман Ганна Анатоліївна 380567913774 svizinska.ha@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2026 року № 620-р «Про затвердження переліку проєктів, пов’язаних із підвищенням надійності функціонування систем водопостачання, зокрема проектів з будівництва, реконструкції, капітального ремонту, та інших інженерно-технічних заходів із забезпечення безперебійного водопостачання, а також обсягів коштів для їх фінансування», рішення Уманської міської ради VIII скликання (97 сесія) від 17.07.2026 року № 2-97/8 та рішення Уманської міської ради VIII скликання (99 сесія) від 30.07.2026 року № 1-99/8 здійснюються заходи щодо реалізації проєкту «Реконструкція магістрального водогону м. Біла Церква – м. Умань для забезпечення питною водою м. Умань в Черкаській області». Пунктом 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2026 року № 620-р визначено, що проєкти, включені до переліку, затвердженого цим розпорядженням, реалізуються відповідно до процедур та особливостей, установлених постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2026 року № 393 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення умов для швидкого та ефективного здійснення заходів комплексних планів стійкості регіонів і окремих міст». Крім того, відповідно до протоколу позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04.06.2026 року №7 було розглянуто інформацію щодо стану питного водопостачання м. Умань та прийнято рішення підготувати і направити звернення до Черкаської обласної державної адміністрації щодо розгляду питання критичного стану водоводу Біла Церква – Умань та необхідності термінового проведення його реконструкції на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, оформленому протоколом від 10.06.2026 року № 13, було розглянуто питання щодо критичного стану водоводу Біла Церква – Умань. Встановлено, що технічний стан водоводу не дає можливості гарантувати безперебійне водопостачання населення м. Умань, а через його надмірну зношеність втрати води становлять понад 50 відсотків. На сьогодні водовід Біла Церква – Умань забезпечує близько 80 відсотків потреби населення м. Умань у воді. Водовід збудований в одну нитку, без резервної лінії, при цьому строк його експлуатації закінчився, а подальша експлуатація трубопроводу постійно ускладнюється через його значну зношеність та аварійність. Унаслідок незадовільного технічного стану водоводу щоденні втрати води становлять до 2 000 м³ на добу. Крім того, внаслідок аварій та втрат води виникають додаткові втрати електричної енергії. Протягом останнього року відбулося 39 зупинок водоводу, кожна з яких створювала загрозу стабільному водозабезпеченню м. Умань. Подальша експлуатація існуючої мережі в такому технічному стані створює реальні ризики виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, що може призвести до суттєвого погіршення умов життєзабезпечення населення, порушення роботи закладів охорони здоров’я, освіти, об’єктів критичної інфраструктури та суб’єктів господарювання, які функціонують на території міста. При цьому альтернативні джерела, спроможні забезпечити потреби населення м. Умань у питній воді в необхідному обсязі у разі припинення роботи водоводу Біла Церква – Умань, відсутні. Таким чином, аварійна зупинка водоводу може призвести до припинення централізованого водопостачання міста. Крім безпосередніх ризиків для життєзабезпечення населення, відсутність реконструкції водоводу може негативно вплинути на промисловий розвиток міста, інвестиційну привабливість громади та можливість запуску нових виробництв, функціонування яких сприятиме створенню нових робочих місць, розвитку малого та середнього бізнесу та додатковим надходженням до бюджетів. Проєктом передбачається реконструкція водоводу загальною протяжністю 136 км, модернізація водопровідної насосної станції в м. Біла Церква та водопровідної насосної станції IV підйому, а також створення необхідних технічних умов для забезпечення надійного, безперебійного та цілодобового водопостачання населення, об’єктів критичної інфраструктури, закладів охорони здоров’я, освіти та суб’єктів господарювання. Реалізація зазначених заходів дозволить забезпечити базові потреби населення у належному водопостачанні, підвищити надійність функціонування системи централізованого водопостачання та мінімізувати ризики виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов’язаної з можливим порушенням роботи існуючої системи водопостачання внаслідок її критичної зношеності. З огляду на критичний стан водоводу, його значну аварійність, відсутність резервної лінії та альтернативних джерел водопостачання, ситуація, що склалася, потребує невідкладного вирішення, оскільки зупинка водоводу може призвести до припинення централізованого водопостачання м. Умань. За результатами розгляду зазначених обставин регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначено, що реалізація зазначеного проєкту має нагальну необхідність. Рішенням Уманської міської ради VIII скликання (97 сесія) від 17.07.2026 року № 2-97/8 Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області передано функції замовника будівництва за проєктом «Реконструкція магістрального водоводу м. Біла Церква – м. Умань для забезпечення питною водою м. Умань в Черкаській області». Крім того, рішенням Уманської міської ради VIII скликання (99 сесія) від 30.07.2026 року № 1-99/8 Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області виділено кошти на реалізацію зазначеного проєкту. Таким чином, наявними документами підтверджуються критичний технічний стан проєкту «Реконструкція магістрального водогону м. Біла Церква – м. Умань для забезпечення питною водою м. Умань в Черкаській області»., значний рівень його аварійності та втрат води, відсутність резервної лінії та альтернативних джерел, спроможних забезпечити потреби м. Умань у воді, а також реальна загроза припинення централізованого водопостачання міста. Ураховуючи викладене, необхідність своєчасної реалізації експериментального проєкту, ефективного використання бюджетних коштів, а також наявність нагальної потреби у виконанні відповідних робіт, проведення закупівлі із застосуванням конкурентної процедури у строки, передбачені законодавством, може призвести до затримки реалізації проєкту та створити додаткові ризики припинення централізованого водопостачання населення м. Умань. У зв’язку з викладеним та з урахуванням документально підтверджених обставин, що зумовлюють необхідність невідкладного виконання робіт, є наявні об’єктивні обставини, що свідчать про нагальну необхідність здійснити закупівлю відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178.(із змінами).
Очікувана вартість: 9 025 159 314.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проектування та будівництво об’єкту «Реконструкція магістрального водоводу м. Біла Церква – м. Умань для забезпечення питною водою м. Умань в Черкаській області»
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2027
Місце постачання 00000, Україна, Черкаська область, магістральний водовод м. Біла Церква – м. Умань На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРУПА КОМПАНІЙ «АВТОСТРАДА»
Ціна пропозиції 9 025 159 314.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 15:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 239fefec266b4413827f46ccdd21e234
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-010288-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРУПА КОМПАНІЙ «АВТОСТРАДА»
Номер договору: Р-УМА-2026
Сума договору: 9 025 159 314.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 7 520 966 095.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2027 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 18:00
Статус:
Підписаний
pdf
40148165_ТОВ_ГК_АВТОСТРАДА_2026-09-02_15-14.pdf
pdf
Р-УМА-2026.pdf
docx
Договір для підрядника ред. 27.08.2026.docx
docx
Додаток № 4 ред. 01.09.2026.docx
docx
Завдання на проєктування (водовод м. Біла Церква - м. Умань)...
docx
Додаток №3 ДЦ річна(Умань).docx
docx
Додаток №6 План фінансування.docx
docx
Додаток №5 Календарний графік (Умань).docx
docx
Додаток №7 Умань ред. 01.09.2026.docx
docx
Додаток №2 ДЦ (Умань).docx