• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гідравлічний клин з вбудованим ручним насосом ДК 021:2015 - (43320000-2 Будівельне обладнання)

Оголошено тендер

520 000.00 UAH
Номер: f478f16f49ed4dcda810e5941c6c13c3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-05-001224-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Очікувана вартість: 520 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гідравлічний клин з вбудованим ручним насосом ДК 021:2015 - (43320000-2 Будівельне обладнання)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 05.02.2025 09:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума520 000.00 UAH