-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-01-006033-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252855
Хмельницький заклад дошкільної освіти №32 "Росинка" Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26514972ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючи засоби (мило рідке)- ID: UA-2026-09-01-006030-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252854
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод (Послуги з централізованого водо...×-
ДК 021:2015:90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод (Послуги з централізованого водовідведення Барський сектор Жмеринського районного відділу ДУ «Вінницький ОЦКПХ МОЗ»)
- ID: UA-2026-09-01-006027-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252851
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38512294ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт та обслуговування комп'ютера- ID: UA-2026-09-01-006026-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252849
КЗ Комунальний заклад позашкільної освіти "Центр позашкільної роботи "Павлоградської міської ради ЄДРПОУ: 25818473ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ в балоні 227г/400мл, згідно ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази- ID: UA-2026-09-01-006022-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252847
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38499986ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 79820000-8 — Послуги, пов'язані з друком (Послуги кольорового фотодруку...×-
ДК 021:2015: 79820000-8 — Послуги, пов'язані з друком (Послуги кольорового фотодруку на вініловій плівці з накаткою на композитний матеріал)
- ID: UA-2026-09-01-006024-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252846
ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диски колісні- ID: UA-2026-09-01-006020-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252845
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Рис, пшоно)- ID: UA-2026-09-01-006025-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252844
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видача технічних умов на проєктування нестандартного приєднання до газових мереж об'є...×-
Видача технічних умов на проєктування нестандартного приєднання до газових мереж об'єкта Замовника "Реконструкція системи електроживлення бойлерної зі встановленням газового генератора у м. Кременчуці Полтавської області"
- ID: UA-2026-09-01-006023-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252843
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 31700972ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопостачання гуртожитку- ID: UA-2026-09-01-006016-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252842
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011137ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Побутовi вiдходи- ID: UA-2026-09-01-006008-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252841
Управління Державної казначейської служби України в Юр'ївському районі Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 36877575ДК 021:2015: 90511200-4 Послуги зі збирання побутових відходівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-01-006017-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252840
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №4 "ОБРІЙ" СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 31678827ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-01-006015-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252838
СИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04388455ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини спеціального призначення різні- ID: UA-2026-09-01-005896-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252836
ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44114000-2 Бетон- ID: UA-2026-09-01-006014-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252834
ДК 021:2015: 44114000-2 БетонЗавершена -