• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Диски колісні

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)

392 904.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
12
хв
11
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 22bd1793621840508918eef085b9ca27
Внутрішній номер закупівлі: 30252845
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-006020-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Назаренко Юлія Ігорівна 380975200267 yuliia.nazarenko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 392 904.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 14:01 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 14:01 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження: 01.09.2026 14:01 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 15:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴392 904.00 Диски колісні