• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гідравлічний клин з вбудованим ручним насосом ДК 021:2015 - (43320000-2 Будівельне обладнання)

Завершена

520 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
Номер: 7ba613b92d9d43c5aeaeb241bd158036
Внутрішній номер закупівлі: 24312068
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-05-001017-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Контактна особа: Леся Примаченко +380443654087 l.prymachenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 520 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.02.2025 09:14 - 10.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 05.02.2025 09:14 - 13.02.2025 00:00
Період кваліфікації: 13.02.2025 00:00 - 13.02.2025 09:39
Період завантаження договору: 19.02.2025 00:00 - 01.03.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴520 000.00 Гідравлічний клин з вбудованим ручним насосом