-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з пересилання відправлень
Оголошено тендер
950 000.00
UAH
Номер:
7c9720917fe44f0e81365b711a867ef2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-15-013237-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з пересилання відправлень
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
64110000-0 Поштові послуги
Дата опублікування:
15.01.2025 14:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума950 000.00 UAH