-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з пересилання відправлень
Тендер Prozorro UA-2025-01-15-013094-a
Торги не відбулися
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 500.00 UAH
Номер:
fdfa21fea39e49a7b5bb3ca505a67d33
Внутрішній номер закупівлі:
24035533
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-15-013094-a
Замовник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лізогуб Олена Анатоліївна 380959114268 o.lizogub@sm.enera.ua http://sm.enera.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64110000-0 Поштові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2025 15:44 - 20.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2025 15:44 - 23.01.2025 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴950 000.00 Послуги з пересилання відправлень