-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Низькотемпературна холодильна камера
Оголошено тендер
405 000.00
UAH
Номер:
e6189add7be94266a1696958565464d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-31-005191-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
405 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Низькотемпературна холодильна камера
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.10.2024 11:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Низькотемпературна холодильна камера
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума405 000.00 UAH