-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Йогексол, розчин для ін'єкцій, 35...×-
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл (Iohexol), Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 50 мл (Iohexol), Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 20 мл (Iohexol)
- ID: UA-2026-09-01-010057-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256882
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини та комплектуючі до телескопічних навантажувачів FARESIN FA2500/06E (6.25)...×-
Запасні частини та комплектуючі до телескопічних навантажувачів FARESIN FA2500/06E (6.25) EM2506E3165 вн 5989 КЗ, 2012 р.в., JCB 540 GCB5AJKGH71194182, 5988 КЗ 2007 р.в. та вантажних автомобілів MAN TGX 18.440 в/н 5926 КЗ vin:WMA06XZZ2EM651903, 2014 р.в., MAN TGX 18.440 в/н 5927 КЗ vin:WMA06XZZ1EM651830, 2014 р.в., MAN TGA в/н 9325 H5 vin:WMAH18ZZ47W087315, 2007 р.в.
- ID: UA-2026-09-01-010036-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256880
Військова частина А7039 ЄДРПОУ: 26624181ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 16:24)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка технічного стану автотранспортного засобу- ID: UA-2026-09-01-010044-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256878
Новоукраїнський міжшкільний ресурсний центр Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 23680026ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об'єктом: "Поточний ремонт та експлуатаційне утримання доріг...×-
Технічний нагляд за об'єктом: "Поточний ремонт та експлуатаційне утримання доріг комунальної власності по вул. Січових Стрільців у с-щі Покровське, Полтавського району, Полтавської області"
- ID: UA-2026-09-01-010075-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256876
Виконавчий комітет Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 04382895ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка від буд. №53 до буд. №53-а в с. Га...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка від буд. №53 до буд. №53-а в с. Гадзинка Житомирського району Житомирської області
- ID: UA-2026-09-01-010049-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256872
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інформатизації, технічної підтримки і захисту інформації (Код за ЄЗС ДК 021:2015:...×-
Послуги інформатизації, технічної підтримки і захисту інформації (Код за ЄЗС ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-09-01-010042-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256869
Дмитрівська селищна рада ЄДРПОУ: 04412395ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мишка Logitech M100 USB Black (910-006652) (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання...×-
Мишка Logitech M100 USB Black (910-006652) (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, деталізований код 30237410-6 Комп’ютерні миші)
- ID: UA-2026-09-01-010054-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256868
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24014538ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Довідники «DonRest-i» та довідники «БА-DVD»- ID: UA-2026-09-01-010051-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256867
ДК 021:2015: 22130000-0 ДовідникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колесо до тачки 3,5*4 ф20- ID: UA-2026-09-01-010047-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256866
Відділ культури Козятинської міської ради ЄДРПОУ: 26336594ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до сільськогосподарської техніки.- ID: UA-2026-09-01-010072-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256861
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
туалетний папір та рушники- ID: UA-2026-09-01-010067-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256859
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-01-010065-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256858
Гімназія імені Володимира Малика Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165966ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт маслоохолодника турбоагрегату ПТ-60-90/13 ЛМЗ ст.№3- ID: UA-2026-09-01-010061-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256856
ПрАТ "Черкаське хімволокно" ЄДРПОУ: 00204033ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-09-01-010062-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256854
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІСТО " ЄДРПОУ: 31423140ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по зшиванню, укомплектуванню документів ( том 200 арк) за кодом ЄЗС ДК 021:2015 79...×-
Послуга по зшиванню, укомплектуванню документів ( том 200 арк) за кодом ЄЗС ДК 021:2015 79971200-3 палітурні послуги.
- ID: UA-2026-09-01-010059-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256853
Недригайлівська селищна рада ЄДРПОУ: 04390110ДК 021:2015: 79971200-3 Палітурні послугиЗавершена -