• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Ремонт маслоохолодника турбоагрегату ПТ-60-90/13 ЛМЗ ст.№3

Активна

1 380 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d3f1bb604edf453388702c6756c49fd9
Внутрішній номер закупівлі: 30256856
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010061-a   
Замовник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Контактна особа: Єщенко Олег Михайлович +380472397224 esenkooleg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 380 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт маслоохолодника турбоагрегату ПТ-60-90/13 ЛМЗ ст.№3
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 18013, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, проспект Хіміків, 76 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ВСФ ТЕХНОЛОДЖІС»
Ціна пропозиції 1 380 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c3caf1aefb884126b99bce0cc055d4e6
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-010061-a-a1
Постачальник: ТОВ «ВСФ ТЕХНОЛОДЖІС»
Номер договору: 80 ВПР
Сума договору: 1 380 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 380 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
Договір
Протокол технічної наради