-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Довідники «DonRest-i» та довідники «БА-DVD»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010051-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 17:00)
48 300.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
53
хв
57
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f663096693984083ba875d32796be22a
Внутрішній номер закупівлі:
30256867
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010051-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575150
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ КОНЮШИННА, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Климишин Ігор Петрович 380322592002 i.p.klymyshyn@outlook.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22130000-0 ДовідникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
48 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:31 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:31 - 17.09.2026 17:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:31 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴48 300.00 Довідники «DonRest-i» та довідники «БА-DVD»