-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Низькотемпературна холодильна камера
Тендер Prozorro UA-2024-10-31-005323-a
Торги не відбулися
405 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 025.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 025.00 UAH
Номер:
07b43e5c16c54bcf8e6c9571700e006f
Внутрішній номер закупівлі:
23087201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-31-005323-a
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
405 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2024 12:14 - 05.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2024 12:14 - 08.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
08.11.2024 00:00 - 08.11.2024 13:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴405 000.00 Низькотемпературна холодильна камера