-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Оголошено тендер
6 000 000.00
UAH
Номер:
869fff44e5f44d3c8a954aead48d2333
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-27-005104-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Пирятинський міський водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31873639
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, Пирятин, вул. Приудайський узвіз, буд.31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Пирятинський міський водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31873639
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, Пирятин, вул. Приудайський узвіз, буд.31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
27.11.2023 14:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Кількість
600000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис6000000
Сума6 000 000.00 UAH