-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до світильників та освітлювального обладнання- ID: UA-2026-08-31-013404-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246576
Комунальна установа Миколаївський зоопарк ЄДРПОУ: 02219760ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чашка 250 мл- ID: UA-2026-08-31-013401-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246573
ДК 021:2015: 14820000-5 СклоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту насосно-силового устаткування- ID: UA-2026-08-31-013399-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246572
Дніпропетровська регіональна філія державної установи «Українські гідромеліоративні системи» ЄДРПОУ: 45087469ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення дезінфекційних заходів, дератизацію прміщень харчоблоку та складських приміщень...×-
Проведення дезінфекційних заходів, дератизацію прміщень харчоблоку та складських приміщень зальною площею 55 м.кв.
- ID: UA-2026-08-31-013400-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246570
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БАБЧИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242864ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олія рафінова- ID: UA-2026-08-31-013397-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246569
Поворська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04334057ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-08-31-013395-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246566
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
какао код Дк 021:2015:15840000-8-Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-08-31-013394-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246565
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ВОРОНЬКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203212ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка- ID: UA-2026-08-31-013393-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246563
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-08-31-013389-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246562
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові рушники «meDry(міДрай) 200 шт в уп. (код ДК 021:2015 133760000-5: Туалетний папір...×-
Паперові рушники «meDry(міДрай) 200 шт в уп. (код ДК 021:2015 133760000-5: Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки)
- ID: UA-2026-08-31-013390-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246561
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камера холодильна для зберігання тіл КХЗТ-С2С або еквівалент- ID: UA-2026-08-31-013388-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246560
Комунальний заклад "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 03562537ДК 021:2015: 33940000-1 Устаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до ньогоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти – (Бензин А-95 , відповідний код за ДК 021:2015 -...×-
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти – (Бензин А-95 , відповідний код за ДК 021:2015 - 09132000-3- Бензин, Дизельне паливо, відповідний код за ДК 021:2015 - 09134200-9 -Дизельне паливо)
- ID: UA-2026-08-31-013385-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246559
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25165311ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-013386-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246558
ГФ «СБ-АЛЬФА» ЄДРПОУ: 36449713ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю внаслідок війни- ID: UA-2026-08-31-013384-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246557
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НАБУТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41066136ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 77220000-8 "Послуги з просочування деревини" (послуги з вогнезахис...×-
ДК 021:2015 - 77220000-8 "Послуги з просочування деревини" (послуги з вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій дахового приміщення (даху) (поточний ремонт)
- ID: UA-2026-08-31-013383-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246556
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ № 2" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20508858ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -