• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Камера холодильна для зберігання тіл КХЗТ-С2С або еквівалент

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

300 833.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
59
хв
23
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0a34769494a5419f897a426d535ba200
Внутрішній номер закупівлі: 30246560
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013388-a   
Замовник: Комунальний заклад "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" Дніпропетровської обласної ради"
Контактна особа: Віктор Губін +380678877875 kz_dgp_dor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33940000-1 Устаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до ньогоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 22:02 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 22:02 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 22:02 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 833.33 Камера холодильна для зберігання тіл КХЗТ-С2С або еквівалент