-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Камера холодильна для зберігання тіл КХЗТ-С2С або еквівалент
Оголошено тендер
361 000.00
UAH
Номер:
7a3080739cdf4f04b8d475f647fa6c52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015838-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03562537
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Гаванська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03562537
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Гаванська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
361 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Камера холодильна для зберігання тіл КХЗТ-С2С
або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33940000-1 Устаткування для транспортування та зберігання трупів та приладдя до нього
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 21:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума361 000.00 UAH