-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2023-11-27-009582-a
Завершена
6 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 60 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 60 000.00 UAH
Номер:
544f41510b4240feb0b0e9b519d02b45
Внутрішній номер закупівлі:
19792527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-27-009582-a
Замовник:
КП "Пирятинський міський водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31873639
-
Адреса:
37000, Україна, Полтавська область, Пирятин, вул. Приудайський узвіз, буд.31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярмоленко Володимир Юрійович +380535831575 olga.vodokanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2023 14:22 - 03.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2023 14:22 - 06.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
06.12.2023 00:01 - 07.12.2023 23:34
Період завантаження договору:
13.12.2023 00:00 - 23.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 000 000.00 ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)