-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку А-4
Оголошено тендер
412 660.00
UAH
Номер:
c97ce418290f47d19f8c58012dabe068
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-29-001270-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136949
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136949
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
412 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папір для друку А-4
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.06.2023 11:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума412 660.00 UAH