-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір для друку А-4
Тендер Prozorro UA-2023-06-29-003682-a
Завершена
412 660.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 063.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 063.30 UAH
Номер:
95bfc8cf21fb43ee8cba7ff8d692deab
Внутрішній номер закупівлі:
18272593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-29-003682-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136949
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Аркадієвна Шаповал +380965539026 shapoval-natasha@ukr.net https://emddnipro.itmed.org
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
412 660.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2023 11:32 - 04.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2023 11:32 - 07.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
07.07.2023 00:02 - 07.07.2023 09:23
Період завантаження договору:
13.07.2023 00:00 - 23.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴412 660.00 Папір для друку А-4