• Відкриті торги
  • КЕП

газ природній

Оголошено тендер

1 300 000.00 UAH
Номер: f693a57c49b04ef9a25a06c797952f7c
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-03-007584-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: газ природній
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Дата опублікування: 03.09.2021 14:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 300 000.00 UAH