• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

газ природній

Торги не відбулися

1 300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
Номер: c54595a979744cd99659c0b077a823c1
Внутрішній номер закупівлі: 11362774
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-03-007760-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗБАРАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗБАРАЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Вероніка Вероніка +380355021332 zbarazhcrkl.zakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 000.00 UAH
Період уточнення: 03.09.2021 14:32 - 09.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2021 14:32 - 19.09.2021 14:26
Аукціон: з 20.09.2021 15:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ природній
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 87000 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 47302, Україна, Тернопільська область, м. Збараж, вул. Павлова, 2 На карті