-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло
Оголошено тендер
297 620.00
UAH
Номер:
5aff1e22a706467a93e2f594ba56b1d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-21-011670-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський р-н, селище міського типу Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський р-н, селище міського типу Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
297 620.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вершкове масло
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.01.2021 17:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума297 620.00 UAH