-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручні інструменти- ID: UA-2026-09-01-005563-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252384
Державна установа "Петрівська виправна колонія (№49)" ЄДРПОУ: 08563808ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування систем вентиляції- ID: UA-2026-09-01-005558-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252382
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02498582ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44520000-1 - Замки, ключі та петлі (замок)- ID: UA-2026-09-01-005556-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252381
Відділ освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 44133660ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель вита пара- ID: UA-2026-09-01-005570-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252379
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Адаптер WiFi- ID: UA-2026-09-01-005566-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252378
Центр надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради ЄДРПОУ: 37048509ДК 021:2015: 30237135-4 Мережеві адаптериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Катушка запалювання- ID: UA-2026-09-01-005568-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252377
ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита OSB-3 1250*2500*6мм; Плита OSB-3 1250*2500*12мм Україна.- ID: UA-2026-09-01-005555-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252373
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний будівельний коледж" ЄДРПОУ: 02544394ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання інформаційних стендів (бордів) для зовішнього встановлення- ID: UA-2026-09-01-005543-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252372
Лозуватська сільська рада ЄДРПОУ: 04339860ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелюшка одноразова (ДК 021:2015: 33750000-2 — Засоби для догляду за малюками)- ID: UA-2026-09-01-005474-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252371
Комунальне некомерційне підприємство "Ратнівська центральна районна лікарня" Ратнівської селищної ради ЄДРПОУ: 01982991ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клапан для подачі води- ID: UA-2026-09-01-005560-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252368
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива 2T, 1л мінеральне "MOTO" S - POWER- ID: UA-2026-09-01-005564-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252367
ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
краги зварювальника посилені- ID: UA-2026-09-01-005559-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252365
Коломацька селищна рада ЄДРПОУ: 04398117ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 14620000-3 Сплави (Прокат тонколистовий з вуглецевої сталі)- ID: UA-2026-09-01-005557-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252364
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі- ID: UA-2026-09-01-005544-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252361
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ" ЄДРПОУ: 41823846ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби (Фарба, пігмент)- ID: UA-2026-09-01-005536-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252359
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -