-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 14620000-3 Сплави (Прокат тонколистовий з вуглецевої сталі)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005557-a
Прокат тонколистовий з вуглецевої сталі
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
593 461.22
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
45
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2b1d3433ca434ca3acaa7d1a9b40b966
Внутрішній номер закупівлі:
30252364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005557-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14310862
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Вишгородський район, вулиця Збройних Сил України, будинок 7/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полин Лариса Валеріївна 0459344292 polun@chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
593 461.22 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 13:39 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 13:39 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 13:39 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴593 461.22 Прокат тонколистовий з вуглецевої сталі