• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Прокат тонколистовий з вуглецевої сталі

Оголошено тендер

712 153.47 UAH
Номер: ce8d517e02a44aa39b79a021fd1e7fc9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-002789-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Очікувана вартість: 712 153.47 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Прокат тонколистовий з вуглецевої сталі
Примітки: Полин Л. В., п. 10 Особливостей, затверджених ПКМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 Сплави
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 01.09.2026 10:43
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2408120 - Підтримка у безпечному стані блоків та об'єкта "Укриття" та заходи щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС
Сума712 153.47 UAH