-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2021-01-21-010977-b
Завершена
297 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 976.20 UAH
мін. крок: 1% або 2 976.20 UAH
Номер:
1d9d6ca11bdf45ad8f2894ac3688f5a7
Внутрішній номер закупівлі:
8213387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-21-010977-b
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський р-н, селище міського типу Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Мельниченко +380688637989 kalynivskaotg_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 620.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 976.20 UAH
Період уточнення:
21.01.2021 17:31 - 27.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2021 17:31 - 06.02.2021 17:26
Аукціон:
08.02.2021 15:40 - 08.02.2021 16:07
Період кваліфікації:
08.02.2021 16:07 - 09.02.2021 15:41
Період завантаження договору:
09.02.2021 15:41 - 01.03.2021 15:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем фактично поставлених товарів, на підставі накладних протягом 10 (десяти) банківських днів з дати підписання накладних Сторонами. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок здійснюється протягом 7 (семи) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Оплата Товару здійснюється на підставі документів, що підтверджують факт їх отримання та виконання.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
1294 кілограм
Період постачання
26.02.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Переяслав-Молпродукт"
Оскарження: 09.02.2021 15:41 - 20.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00445920
-
Контактна особа:
Олександр Левченко 380682797022, 380682797022 tender00445920@gmail.com
-
Адреса:
08404, Україна, Київська область, Переяслав, вулиця Михайла Грушевського, буд. 54
Оскарження: 09.02.2021 15:41 - 20.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
248 448.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
209 628.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2021 15:41
Відповіді на вимоги
10
Документи
84
Скарги
0
ТОВ Молочна компанія "Галичина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39685014
-
Контактна особа:
Безнощенко Ольга Ігорівна +380322326220 o.beznoshchenko@galychyna.com.ua
-
Адреса:
79024, Україна, Львівська область, Львів, Липинського, 54
Початкова пропозиція
220 050.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 074.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
99
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фірма "Фавор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21505980
-
Контактна особа:
Мавлютдінова Ірина Адольфівна 380631211224, 380631211224 dv-favor@ukr.net
-
Адреса:
03170, Україна, Київська область, Київ, вул. Тулузи, буд. 5
Початкова пропозиція
297 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
297 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
b31b5015d90a4ad8abeaec0199b6f36c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-21-010977-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Переяслав-Молпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00445920
-
Контактна особа:
Олександр Левченко 380682797022, 380682797022 tender00445920@gmail.com
-
Адреса:
08404, Україна, Київська область, Переяслав, вулиця Михайла Грушевського, буд. 54
Номер договору:
81
Сума договору:
186 508.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
155 424.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.02.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Дата підписання:
22.02.2021 13:35
Статус:
Підписаний