-
Відкриті торги
-
КЕП
09310000-5 електрична енергія
Оголошено тендер
319 935.00
UAH
Номер:
fac1171d899343cbbb1c75b6881b0ea6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-14-000061-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189624
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, с. Липці, Харківський район, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189624
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, с. Липці, Харківський район, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
319 935.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09310000-5 електрична енергія
Примітки:
Річний план зміни
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
14.01.2021 08:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума319 935.00 UAH