-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09310000-5 електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-14-000072-b
мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Торги не відбулися
319 935.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Номер:
aba54c25751042debfe2dcbc9bac4aea
Внутрішній номер закупівлі:
8132274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-14-000072-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189624
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, с. Липці, Харківський район, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черних Зоя +380577471189 LIPCINT@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
319 935.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 600.00 UAH
Період уточнення:
14.01.2021 08:59 - 20.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2021 08:59 - 30.01.2021 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата електричної енергії за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк протягом 20 календарних днів з моменту отримання Споживачем акту приймання-передачі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09310000-5 Електрична енергія
Кількість
145425 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39590621
-
Контактна особа:
Олійник Вікторія Вікторівна 380507651199, 380674062025 Viktoriya.oliinyk@khgaszbut.104.ua
-
Адреса:
61093, Україна, Харківська область, Харків, Вул. Болбочана Петра буд.54
Початкова пропозиція
318 480.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
318 480.75 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
56
Скарги
0