-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плити ОСБ (OSB), одиниця виміру штуки- ID: UA-2026-09-01-011108-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257917
Військова частина А4219 ЄДРПОУ: 26632370ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко 2.5% 900г- ID: UA-2026-09-01-011115-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257916
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Однразовий посуд- ID: UA-2026-09-01-011113-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257915
ТАРАЩАНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ЕРУДИТ" ТАРАЩАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24882690ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло солодковершкве 81,5%- ID: UA-2026-09-01-011114-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257914
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги на цілодобове спостереження системи охоронної сигналізації на Об’єктах Замовника- ID: UA-2026-09-01-011110-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257912
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи моторні- ID: UA-2026-09-01-011109-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257907
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108892ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Провід, кабель СІП-4 4х50- ID: UA-2026-09-01-011097-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257905
Військова частина А4219 ЄДРПОУ: 26632370ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-01-011103-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257904
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38458316ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рушники, серветки- ID: UA-2026-09-01-011100-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257903
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини нежитлового приміщення VІ першого та підвального поверхів (літ. А-...×-
Поточний ремонт частини нежитлового приміщення VІ першого та підвального поверхів (літ. А-5) за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний, 210 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)
- ID: UA-2026-09-01-011101-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257902
Комунальне підприємство "Управління капітального будівництва" ЄДРПОУ: 04054151ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенерго...×-
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
- ID: UA-2026-09-01-011099-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257901
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Соки- ID: UA-2026-09-01-011098-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257900
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо код 09134200-9 (талони) код 09130000-9 Нафта та дистиляти- ID: UA-2026-09-01-011092-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257898
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44522551ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Провід, кабель ШВВП 2х2.5- ID: UA-2026-09-01-011084-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257897
Військова частина А4219 ЄДРПОУ: 26632370ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF3010 + 2 картриджа- ID: UA-2026-09-01-011095-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257896
Ізківська гімназія Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439576ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -