• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)

Завершена

42 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 437d734d0a474fa8ab7fb60951671b8c
Внутрішній номер закупівлі: 30257901
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011099-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
Контактна особа: Костянтин Чернилевський +380382617335 chernylevskyi.ki@energo.km.ua https://energo.km.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-010714-a) у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 42 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
Код ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послуги
Кількість 6034 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 29019, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, Степана Бандери 1/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЙОСИПОВИЧ
Ціна пропозиції 42 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1c851bd786e14a77b63e1ad1a40c9778
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-011099-a-a1
Постачальник: ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЙОСИПОВИЧ
Номер договору: 19914
Сума договору: 42 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір лот 9.pdf