-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини нежитлового приміщення VІ першого та підвального поверхів (літ. А-5) за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний, 210 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011101-a
Поточний ремонт частини нежитлового приміщення VІ першого та підвального поверхів (літ. А-5) за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний, 210 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 01:00)
6 217 670.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
10
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
33178a28d15049bfaf1ee65331881228
Внутрішній номер закупівлі:
30257902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011101-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054151
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 60 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Мешкова +380673164070 anna.zakupki85@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 217 670.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:47 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:47 - 17.09.2026 01:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:47 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 217 670.83 Поточний ремонт частини нежитлового приміщення VІ першого та підвального поверхів (літ. А-5) за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний, 210 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)