-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини нежитлового приміщення VІ першого та підвального поверхів (літ. А-5) за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний, 210 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)
Оголошено тендер
7 461 205.00
UAH
Номер:
a83fd6c5d1fc4a189ea11fa5e9fc78d5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-011511-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054151
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 60 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054151
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 60 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 461 205.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт частини нежитлового приміщення VІ першого та підвального поверхів (літ. А-5) за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний, 210 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)
Примітки:
Поточний ремонт частини нежитлового приміщення VІ першого та підвального поверхів (літ. А-5) за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний, 210 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.09.2026 15:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7693 - Інші заходи, пов'язані з економічною діяльністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума7 461 205.00 UAH