-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання» (послуги з обслуговування будинків і прибудинкових територій)
Оголошено тендер
19 064.00
UAH
Номер:
917913d0e8ba4327a854ae3e57d11d02
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-10-000969-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
19 064.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання» (послуги з обслуговування будинків і прибудинкових територій)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.07.2020 11:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума19 064.00 UAH