-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з мікробіологічних досліджень води- ID: UA-2026-08-31-004501-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237792
ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літератур...×-
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (артиста оркестру)
- ID: UA-2026-08-31-004496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237790
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення будинку культури в селищі Ємільчине, вул. Соборна, 27, Звягел...×-
Поточний ремонт приміщення будинку культури в селищі Ємільчине, вул. Соборна, 27, Звягельського району, Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-004492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237787
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41849115ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до легкових автомобілів- ID: UA-2026-08-31-004490-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237785
Комунальне некомерційне підприємство «Іванівський медичний центр» Іванівської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 38096553ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зарядні станції- ID: UA-2026-08-31-004465-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237783
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 12:35)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Генератор, 595 346 240 000.- ID: UA-2026-08-31-004469-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237781
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги перевезення учасників спортивного заходу автомобільним транспортом (2460/2.072/4,...×-
послуги перевезення учасників спортивного заходу автомобільним транспортом (2460/2.072/4, 2278/9м)
- ID: UA-2026-08-31-004486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237780
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Препарат желатину)- ID: UA-2026-08-31-004482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237779
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із виготовлення та монтажу скляних перегородок з металевим профілем (стін-перегоро...×-
Послуги із виготовлення та монтажу скляних перегородок з металевим профілем (стін-перегородок) за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи (45421141-4 Монтаж перегородок).
- ID: UA-2026-08-31-004483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237778
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сир к/м- ID: UA-2026-08-31-004489-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237777
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ТРИПІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 22202684ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автомобіля RENAULT TRAFIC для проведення поховання- ID: UA-2026-08-31-004488-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237776
Малолюбашанська сільська рада ЄДРПОУ: 04386226ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліс обов'язкового цивільного страхування- ID: UA-2026-08-31-004485-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237775
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор білий- ID: UA-2026-08-31-004484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237774
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26224398ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо; Бензин- ID: UA-2026-08-31-004480-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237773
Ліцей с. Городище Літинської селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26227824ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 12:24)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-31-004479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237772
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -