-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення будинку культури в селищі Ємільчине, вул. Соборна, 27, Звягельського району, Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004492-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
364 791.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
10
год
25
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3690f9cd794e425fa71357a0956c391e
Внутрішній номер закупівлі:
30237787
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004492-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849115
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, смт. Ємільчине, вул. Соборна, буд. 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Медведська +380673051264 3051264@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
364 791.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:39 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:39 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:39 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴364 791.00 Поточний ремонт приміщення будинку культури в селищі Ємільчине, вул. Соборна, 27, Звягельського району, Житомирської області