-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення будинку культури в селищі Ємільчине, вул. Соборна, 27, Звягельського району, Житомирської області
Оголошено тендер
364 791.00
UAH
Номер:
96a4827cc9db403e846f9318a71253a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005336-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849115
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, смт. Ємільчине, вул. Соборна, буд. 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849115
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, смт. Ємільчине, вул. Соборна, буд. 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
364 791.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення будинку культури
в селищі Ємільчине, вул. Соборна, 27, Звягельського району, Житомирської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщення будинку культури в селищі Ємільчине, вул. Соборна, 27, Звягельського району, Житомирської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЄмільчине
Сума364 791.00 UAH