-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання» (послуги з обслуговування будинків і прибудинкових територій)
Тендер Prozorro UA-2020-07-10-000930-a
Торги не відбулися
19 064.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 95.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 95.00 UAH
Номер:
0a54e9f27d27449585e1ee0fffcad789
Внутрішній номер закупівлі:
5548701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-10-000930-a
Замовник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ганіна Олена Анатоліївна +380443653256 ganina@dmsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
19 064.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
95.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2020 11:59 - 16.07.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2020 11:59 - 26.07.2020 12:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунковим періодом за надані послуги є календарний місяць. Виконавець в останній день поточного місяця надає Споживачу Акт наданих послуг. Споживач протягом 3 (трьох) робочих днів підписує цей Акт і повертає один його примірник Виконавцю. Оплата послуг здійснюється Споживачем на підставі підписаного Сторонами Акту наданих послуг протягом 10 (десяти) днів з дати його підписання.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання» (послуги з обслуговування будинків і прибудинкових територій) здійснюється за рахунок коштів загального фонду Державного бюджету України за КПКВ 1004010 (КЕКВ 2240)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020