-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської ОТГ
Оголошено тендер
50 000.00
UAH
Номер:
153fef7844e64fe5b58d0f878603050d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-16-001525-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КРАСНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390104
Замовник:
Краснопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390104
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської ОТГ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.06.2020 10:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума50 000.00 UAH