-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги поточного ремонту приміщення канцелярії Шумського районного суду Тернопільської об...×-
Послуги поточного ремонту приміщення канцелярії Шумського районного суду Тернопільської області по вул. Івана Франка 28 в м. Шумськ Кременецького району Тернопільської області.
- ID: UA-2026-08-31-002506-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235804
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки лічильника теплової енергії, 71630000-3 Послуги з технічного огляду та в...×-
Послуги з повірки лічильника теплової енергії, 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
- ID: UA-2026-08-31-002491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235802
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Антифриз -40 КАМА зелений 5 кг)- ID: UA-2026-08-31-002499-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235801
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 42045473ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги- ID: UA-2026-08-31-002507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235798
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа ячна №1, Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700, Крупа пшоняна шліфована, сорт перший,...×-
Крупа ячна №1, Крупа ячмінна перлова №1, ДСТУ 7700, Крупа пшоняна шліфована, сорт перший, Крупа вівсяна, плющена, ґатунок перший, ДСТУ 7698, Крупа пшенична подрібнена, шліфована з м'яких сортів пшениці, помел №2 (середній), ДСТУ 7699, Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній), Рис довгозернистий шліфований, сорт перший
- ID: UA-2026-08-31-002469-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235797
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44310000-6 - Вироби з дроту (Електроди Моноліт РЦ ТМ MONOLITH 3 мм, тубус 2,5 кг П - 1 пач...×-
44310000-6 - Вироби з дроту (Електроди Моноліт РЦ ТМ MONOLITH 3 мм, тубус 2,5 кг П - 1 пачка)
- ID: UA-2026-08-31-002492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235796
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" М.КОБЕЛЯКИ ЄДРПОУ: 02546855ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 л- ID: UA-2026-08-31-002493-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235794
КОМУНАЛЬНЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД" ЄДРПОУ: 03359182ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювач. Код ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та до...×-
Вимірювач. Код ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-002503-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235790
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-002497-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235789
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
жгут- ID: UA-2026-08-31-002496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235788
Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" ЄДРПОУ: 26415046ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-002487-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235787
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004841ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дез.засоби (Бланідас 2000експ)- ID: UA-2026-08-31-002490-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235785
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради ЄДРПОУ: 43356036ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-002489-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235784
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Виговського міста Первомайськ Миколаївсь...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Виговського міста Первомайськ Миколаївської області
- ID: UA-2026-08-31-002485-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235783
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне (гарантійне) обслуговування службового автомобіля марки «VW Т6.1 Multivan»- ID: UA-2026-08-31-002498-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235782
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілівАктивна -