-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002489-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
1a46baf350b542c386b31c976402ed1e
Внутрішній номер закупівлі:
30235784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002489-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08803595
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Профільна труба 60х60
Кількість
1 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Профільна труба 60х40
Кількість
1 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Профільна труба 30х30
Кількість
1 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Труба Д-25
Кількість
1 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
742.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bb9af7b96fcc4dcaabcca3e524c23b85
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002489-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
2/22/5/2/1-83
Сума договору:
742.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Профільна труба 60х60: 255.00000 UAH без ПДВ
Профільна труба 60х40: 199.00000 UAH без ПДВ
Профільна труба 30х30: 119.00000 UAH без ПДВ
Труба Д-25: 169.00000 UAH без ПДВ
Профільна труба 60х40: 199.00000 UAH без ПДВ
Профільна труба 30х30: 119.00000 UAH без ПДВ
Труба Д-25: 169.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
20.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний