• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кейтерингові послуги

Завершена

660 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 52cd87e5ba894b27bb11cece2d12bcdb
Внутрішній номер закупівлі: 30235798
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002507-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області
Контактна особа: Гнип Святослав Романович +380983687495 shakaladik1990@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 660 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 7 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 81440, Україна, м. Рудки, пл. Відродження 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гнип Ірина Миколаївна
Ціна пропозиції 660 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:07
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b6e584aa01f249378aeac00c4d4ad198
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-002507-a-a1
Постачальник: ФОП Гнип Ірина Миколаївна
Номер договору: №207
Сума договору: 660 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір 1-4.pdf
pdf
наказ 1-4.pdf
pdf
обгрунтування 1-4.pdf
pdf
UA-2026-07-31-009074-a-report 1-4.pdf