• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської ОТГ

Торги не відбулися

50 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
Номер: 72ca34d648684dda90b10812d33ff18f
Внутрішній номер закупівлі: 5281487
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-16-001576-c   
Замовник: Краснопільська селищна рада
Контактна особа: Грінчак Олексій +380545971377 ekr.otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 250.00 UAH
Період уточнення: 16.06.2020 10:22 - 22.06.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2020 10:22 - 02.07.2020 10:00
Аукціон: 03.07.2020 15:32 - 03.07.2020 15:59
Період кваліфікації: 03.07.2020 15:59 - 08.07.2020 14:23
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення на території Краснопільської ОТГ
Код ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 42400, Україна, Сумська область, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Жидков Іван Іванович

Оскарження: 08.07.2020 14:19 - 19.07.2020 00:00
Початкова пропозиція 45 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
36 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.07.2020 14:19
Документи 21
Скарги 0
ТОВ "Еліт-Енергосервіс-Суми"

Оскарження: 08.07.2020 14:21 - 19.07.2020 00:00
Початкова пропозиція 48 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.07.2020 14:21
Документи 8
Скарги 0
ПП"СВЕТМОНТАЖПРОЕКТ"

Оскарження: 08.07.2020 14:23 - 19.07.2020 00:00
Початкова пропозиція 48 325.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 325.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.07.2020 14:23
Документи 19
Скарги 0