-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту - облаштування місця видалення відходів (МВВ) в с.Володимирівк...- ID: UA-2024-04-01-007059-a-b1
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2024-03-20-009948-a-c1
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиВиконаний -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Квадрокоптер- ID: UA-2024-03-28-010659-a-a1
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Членські внески- ID: UA-2024-03-28-006095-a-c1
ДК 021:2015: 98130000-3 Послуги різних членських організаційПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Державна символіка- ID: UA-2024-03-28-005916-a-c1
ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Хомут кабельний та кабель- ID: UA-2024-03-24-000014-a-c1
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Розетки, рамки,фотореле- ID: UA-2024-03-24-000013-a-c1
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Стрічка ізоляційна 19 мм L=20м синя- ID: UA-2024-03-24-000012-a-c1
ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Прилад 838 (діод. тест., звук., темпер.), Покажчик напруги «Пошук-2» /24-500В/- ID: UA-2024-03-24-000010-a-c1
ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Адаптер універсальний пласт ½ (72-115) «Verano»- ID: UA-2024-03-24-000011-a-b1
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична апаратура- ID: UA-2024-03-22-011682-a-c1
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Лампа LED VIDEX TITANUM A60 12W E27 4100K 220V- ID: UA-2024-03-22-011664-a-b1
ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Плита OSB 2500х1250х10 гладка- ID: UA-2024-03-22-000018-a-c1
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Плита TRENTO SK/600*600*13 (вологост.70%) 18 шт/уп- ID: UA-2024-03-22-000017-a-a1
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПідписанийТермін дії договору завершився. -